• İshakpaşa Cad. No: 9 Orhanlı/İstanbul, Turkey
  • +90 532 292 14 59
  • +90 532 292 14 59

SMT Kırıcıları

Türkiye Distribütörü

7/24

Gezici Servis

2.El

Hidrolik Kaya Kırıcılar

Hakkımızda

1999 yılında uzun süredir edinilen tecrübeleri bir çatı altında toplamak için Haksan Makina kuruldu. İlk kurulan atölyemizde uzun süre hizmet verdikten sonra, sektörün ihtiyaçlarını karşılamak ve üretim kapasitemizi artırmak için daha büyük bir üretim merkezini inşaa edip, faaliyetlerimizi büyüterek, Haksan Makina’yı sektörün öncü firmalarından biri haline dönüştürdük.

 

Haksan makina sayısı yirmiyi bulan yerli ve yabancı hidrolik kaya kırıcı markalarının tüm yedek parça imalatını, bakımını ve revizyonunu yaparken, 24 saat gezici ekipleriyle de bu alanda müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.

  

Haksan Makina; bir çok markanın yedek parça imalatını ve bakım hizmetini yaparken kendi markasını da üretmeyi başarmıştır. Uzun zamandır hedefimiz  olan %100 yerli hidrolik kaya kırıcı üretimine, 2006 da ‘ HMG kaya kırıcısı’ ile başladık. 25 yılı geçkin tecrübemizle üretilen HMG kaya kırıcıları sınıfındaki  hidrolik kırıcılara göre en yüksek çalışma gücüne sahip olmayı başarmış ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını en yüksek seviyede karşılamıştır, karşılamaya da devam etmektedir.

 

Haksan Makina sektörün ihtiyaç duyduğu ürünleri bünyesinde bulundurarak 2. El ürünlerin de satışını da yapmaktadır.

 

Haksan Makina bugün; verdiği tüm hizmetlerin çıtasını yükselterek global pazardaki yerini  genişletmek için kapasitesini büyütmektedir. Haksan makina ürünlerinin ithalat ve ihracat ağını genişleterek, sektörün ihtiyaçlarını; kaliteli, hızlı ve Haksan Makina garantisiyle karşılamaktadır.

“Haksan Makina bugün; verdiği tüm hizmetlerin çıtasını yükselterek global pazardaki yerini genişletmek için kapasitesini büyütmektedir.

KURUCULARIMIZ

Metin Kaymak

KURUCU & ÜRETİM MÜDÜRÜ
.

A K

Sales Director
.

B C

Head of Finance
.

M C

General Manager
.
Top